Imperátorův palác

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Imperátorův palác

Post by Alin »

Takže po prvních zkušenostech s IP píšu nějaký ty postřehy. Vzhledem k tomu, že je palác celkem nákladná věc, sežere 20 měst a taky spoustu času na nahrabání věhlasu, tak si myslím, že jsou posily celkem mizerný. Po 9 hodinách maj posily hodnotu armády necelých 2M a ty jednotky nemaj proti rozjetejm klanům vůbec žádnou šanci. Do toho paláce může bušit klidně 20 klanů naráz, což nejde ani náhodou jedním klanem s omezeným počtem tahů ubránit. Je jasný, že musí jít nějakým způsobem porazit, ale zase to nemůže jít jak po másle :-D Navrhoval bych nějakou podporu ve formě surovin a tahů po každém úspěšném ubránění útoku.

Dále by to chtělo přidat nějaký obranný jednotky jako jsou

Kamenná hradba
Kamenná věž
Věž s balistou
Katapult
Balista

Určitě přidat i arty, který těm jednotkám úplně chybí, například:

Plán bojiště
Dalekohled
Drtivé střely
Prapor světla
Válečné bubny
Ohnivá palisáda
+ některý z těch nových artů, co dává bonus do útoku.


Navíc přidávám i pár drobných chybek:

-Flame lord má nastavenou jako výchozí magii vyvolání meteoritu.
-Jedním klanem lze útočit pořád dokola, není tam žádné omezení (jen je tam limit 6 hodin po plenění a dobývání)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

nevedel jsem, ze muzu hned zautocit podruhe. juchuu, diky za info. :D

303 x Stín útočí na 65 x Meteorit
303 x Stín zmasakroval (76,845) 65 x Meteorit(-11,845)

Palac je muuuj. :D

to Nezmar: muzu sem hodit ty dva vypisy utoku, aby se mohli vsichni pokochat ?

PS: mel jsem stesti u obou utoku na silny rev prizraku. :D pokazdy pres 600 procent. :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

edited. nevěděl jsem, že más dva účty Vulcána. Myslel jsem, že ty jednotky ti po dobytí paláce nechcípnuli. :D
Last edited by Ripperman on Mon 25. Aug 2014 13:00:43, edited 1 time in total.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

slibene vypisy k náhledu. :-)

první reálný (s cílem projít) útok:
http://asgard.mysteria.cz/dreadd-imperatoruv_palac.htm

následující útok:
http://asgard.mysteria.cz/dreadd-imperatoruv_palac2.htm
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Na těch výpisech není absolutně nic ke kochání. Je to útok nafarmenýho dreadda na rozsekanýho vulkána, kterej ubránil dhara s krakenem, crinis se světlonošem a pak pár drobnejch útoků, víc už udržet nešlo. Ty imperální jednotky tam jsou docela k smíchu :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:Na těch výpisech není absolutně nic ke kochání. Je to útok nafarmenýho dreadda na rozsekanýho vulkána, kterej ubránil dhara s krakenem, crinis se světlonošem a pak pár drobnejch útoků, víc už udržet nešlo. Ty imperální jednotky tam jsou docela k smíchu :-D
muzes sem hodit vypis ty obrany dhara a crinis ? :)
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Útočily na to klany Vocase, přišla mi jen zpráva, né výpis, takže pokud si to přečte, tak to sem snad naloží :-D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Ještě mě napadla taková šílenost.
Co udělat toto:
V okamžiku, kdy je postaven imperátorův palác, spustí se na heavenu něco jako battleground. (Aneb: ten a ten se prohlásil císařem. Než se mu podaří upevnit svou vládu vypukla naprostá anarchie a boj o moc... :-))
Tzn. zaútočit se může buď na imperátorův palác, nebo se může zaútočit na lib. protivníka (dle pravidel battlegroundu náhodně vybraného se srovnatelnou prestiží) :)
tím by se trošku zrušila ta aktuální neváhoda, že je to jeden s imeprátorovým palácem s hrstkou neschopných posil proti všem, kteří ho postupně sežvejkaj. :D
Last edited by Ripperman on Mon 25. Aug 2014 14:16:08, edited 1 time in total.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Imperátorův palác

Post by Ripperman »

Alin wrote:Útočily na to klany Vocase, přišla mi jen zpráva, né výpis, takže pokud si to přečte, tak to sem snad naloží :-D
to je docela nanic, že si jako obránce nemůže prohldnout výpisy těch bojů.... věděl bys, co máš zlepšit a tak. :|
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Imperátorův palác

Post by Alin »

Bude to chtít ještě trochu odladit, páč takhle se nevyplatí ten palác nikomu stavět, když jde dobýt uplně na pohodu, bez ztráty věhlasu, run, měst apod.
Post Reply