Aethar druha vetev

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Aethar druha vetev

Post by Ingr.T »

Raeleg wrote:V neposlední řadě se proti ohnivému štítu dá bránit strategií (např. mág ledu, správně složit armádu atd.)
Jo to jsem taky zkoušel, ale podle toho jak se liší bonusy při boji, tak to nejde vychytat, a vždy mi zaútočili právě na ohnivý štít. Mimo to, země zatracených či tak nějak a Prokletí obří 200x, ani v jednom nic s imunitou budu zkoušet. Snad se to do konce věku podaří :-D Ale díky moc za radu zkusím to tak.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Aethar druha vetev

Post by nezmar »

tak aj druha vetva sa dockala aktualizacie. Hadam bude k uzitku :)
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Aethar druha vetev

Post by Chasty »

Jop vypadá to už docela slušně, jen by mě zajímalo, co je ta ledová hradba od šamanů. Jako dalo by se to vyzkoušet na nějaké zemi, ale raději bych bral nějaké staty pro porovnání ať mám s obrama.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Aethar druha vetev

Post by nezmar »

tie staty som narocky nedaval, podobne ako niesu uvedene staty meteoritov. Treba skusat a testovat, to je jediny sposob :twisted:
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Aethar druha vetev

Post by Chasty »

Nerad to rikam ale Aeter ma porad docela hodne brutalni hodnotu armady, jako uz se hraje lip, ale pokud si chce nekdo za aetera tedka sundat treba prokletou citadelu tak na to bude potrebovat tak 6M armady... s druhou vetvi jsme mel 3M, vsechny jednotky i kdyz maj slayer tak nejsem schopen pres pocet sundat ani tu zed... on to do jiste miry zeril ten drtivy utok ktery byl ubran shamanum, ale porad hodnota aeterovych jednotek je vysoka.
Post Reply