Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ingr.T »

nezmar wrote:Pokial das rozumne zlepsenie, mozme sa bavit. Ale nesud jednotky iba podla toho aku magiu, ale za celkovy prinos do strategie.
Jedno logické řeší tu je, Kamikaze jednorožec je magický tvor, takže může útočit magií (jako např. mág ohně,...), proto by teoreticky mohl být 2 či 4, z logického hlediska by byla asi 4 lepší (uzdravuje jednotky které "jsou u něj" a magií ničí nepřítele). Současně si myslím že by se mělo posílit léčení, tak na 2*-3* aspon si myslím. Ale jsem zásadně PRO snížení damage (i na půlku) a klidně i útoku.

Jednorožec 2,000 16 10 500 1 8 5,000
[Magie Lesa 4 - Jednotka léčí přátelské jednotky. Mrtvou jednotku není možné vyléčit. Maximálne může vyléčit počet_léčitelů * životy_léčitele/5.]
Posvátny jednorožec 4,000 18 12 1,000 1 9 10,000
Návrh:
Jednorožec 1,000 14 10 500 2 8 6,000
[Magie Lesa 4 - Jednotka léčí přátelské jednotky. Mrtvou jednotku není možné vyléčit. Maximálne může vyléčit počet_léčitelů * životy_léčitele/2.]
Posvátny jednorožec 4,000 18 12 1,000 4 9 20,000

Nemám tvé vzorce podle čeho to počítáš, tak jsem to odhadl od oka. ;) A legendární jednotka či unikátní jednotka s bílým nápisem, by mohla mít vysokou hodnotu, ale stát za to jak jsem zminoval, neni jednorozec ci posvatny jednorozec symbolem blahobytu? Co kdyby počet jednorožců (posvátný extra) zvyšoval verb.
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ingr.T »

Porazil jsem démona, který měl jednotku co měla ohnivý štít a to znamená co? že útok mě stál přes 200 run života ty runy vyšly jen na něco přes 7M měl jsem štěstí, plus runy co jsem našel v chrámech. Jinak řečeno ztráta nelze vynahradit a budu se hójit přes 1000 kol a teď nemyslím jen jednorožce.

1 x Posvátny jednorožec útočí na 210 x Plamenný démon s bičem
Kolem jednotky Plamenný démon s bičem vzplanul ohnivý štít a poranil útočníka za 13,230, zahynulo 1 x Posvátny jednorožec
1 x Posvátny jednorožec zmasakroval (5,159) 13 x Plamenný démon s bičem(82,739)

Řešení jsou dvě, buď za jednorožce nehrát na Hell, nebo je upgreadovat do extrémní síly např. elfů lučištníků (útok typ 2) :lol: :lol: :lol:
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Raeleg »

Ingr.T wrote:Porazil jsem démona, který měl jednotku co měla ohnivý štít a to znamená co? že útok mě stál přes 200 run života ty runy vyšly jen na něco přes 7M měl jsem štěstí, plus runy co jsem našel v chrámech. Jinak řečeno ztráta nelze vynahradit a budu se hójit přes 1000 kol a teď nemyslím jen jednorožce.

1 x Posvátny jednorožec útočí na 210 x Plamenný démon s bičem
Kolem jednotky Plamenný démon s bičem vzplanul ohnivý štít a poranil útočníka za 13,230, zahynulo 1 x Posvátny jednorožec
1 x Posvátny jednorožec zmasakroval (5,159) 13 x Plamenný démon s bičem(82,739)

Řešení jsou dvě, buď za jednorožce nehrát na Hell, nebo je upgreadovat do extrémní síly např. elfů lučištníků (útok typ 2) :lol: :lol: :lol:
Posílat jednorožce bez ochrany proti ohnivému štítu je nanic. Na hellu jsem s ryzí druhou větví dal Ghora Pravuse. Měl jsem na obou jednorožcích (asi 200 normálních a 1 posvátny) kouzelnické róby, 750 000 růžových prasátek s kalichem ohně a asi 3500+ obřích černých pavouků s dalgarovým totemem. Ten heal na obří pavouky byl dost drsný (i když s rekrutem 2 to je peklo), jelikož se pohyboval okolo 0,5M životů ale vadilo mi, že jsem musel natočit tolik těch prasat, abych dával věci jako posvátný chrám země nebo jiné boje proti jednotkám s vysokou obranou.

Jsem spíše pro nějaké řešení toho problému s tím útokem případně zabalit do toho ten malý problém s tím jednorožcem. Osobně bych navrhl nějak zakomponovat k normálním jednorožcům elfí kouzelníky nebo kněze s druhem útoku 2 a vysokým útokem (popřípadě je za jednorožce vyměnit), jelikož pokud si vzpomínám, tak Drago chtěl udělat druhou větev skoro celou elfí. Nicméně vypadá to, že Nezmar nad tím má vlastní představu a mluvit mu do toho moc nechci (navíc i přes to všechno je ta větev víceméně ok, není ani silná, ani slabá). Posvátného jednorožce bych nechal tak jak je (pořídit si ochranný předmět není až takový problém).
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by nezmar »

rozmyslam nad tym, ze by som jednorozcom dal tiez dav (alebo slayer) aby to bola tiez utocna jednotka

To s ohnivym stitom -> tak funguje vacsina jednotiek. Spali sa vam aj mag ohna, aj wurm, hydra, ... Proste treba predmety pokial o nich nechcete prichadzat
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by VPx »

Aj tak si myslim ze Dralgar je tazky na hranie a mala by sa zmenit napoveda pre novackou :D
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ingr.T »

Raeleg wrote: Předměty? kouzelná róba?
To je sice krásná věc, ale to znamená že bys musel mít štěstí a získat ho v dobývání (jsou i hráči smolaři), a pokud jde o dobývání a hru v tomto stylu, tak v podstatě můžeš využít 4 budovy, jednorožce ne, protože ty ti mohou chcípnout na démonech (můžeš je použít jen na toho kdo nemá štít).
Jestli je můj pohled zkreslený tak se omlouvám, ale ještě jsem vlastně ani nepobral jak fungují démoni pořádně, minulý hell ti mohli dobýt mám pocit i 10 měst za 10 kol, tedy že přišel Rah dobýval města místo pálení vesnic a osad. (Osobně mi vzal max 3, a několikrát 2) Takže je otázka jak to pojmout, jestli využívat u jednorožců a získání předmětů štěstí či ne.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ripperman »

Mno ten dav jednorožce nevytrhne. Většinou jich stejně budeš mít max 100-200 tzn. utok max 48 ?

Lepsi by bylo snížit jim dmg na polovinu a dát jim buď typ útoku 2 nebo slayer. :)

Jinak pokud nic z toho, tak aspon ten dav. :)
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by VPx »

JA by som len chcel vediet ako sa da zyskat dmg na jednotky s velkou obranou ak budem hrat bez byzonov??? ani 100 lesnych obrov nesunda wurma :(

pretoze som si urobil podla wiki: "Kombinace budov Údolí Obrů + Údolí Pavouků + Elfí Cvičiště se v Elfím Cvičišti rekrutuje také Elfí kopijník na obřím povoukovi."... este dobre ze som tam nedal tych jednorozcov lebo to by uz bolo uplne na prd :D

Takze prosim poradit
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Kouji »

Osobně hraji toto s jednorožci a hraji to stylem hromada růžových prasat s totemem krve. Je to docela zajímavé, jak jednotka s 700k hodnoty (prasata) ti udělá poškození za 200k do Wurma a kopiníci na pavoukovi s 1,1M hodnotou armády 3k poškození :D . Jinak máš teď otevřené tažení na zbraně, které ti vylepší útok. Jinak lesní obři mi přijdou opravdu slabí, proto je nestavím vůbec. Lepší je to rvát do těch prasat nebo nějaké jiné srandy.
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Chasty »

No a ještě se tu řešilo i to posílení jednorožců buď o dav nebo o slayer. Kdyby byli jednorožci se slayerem, tak už by se s tím i něco dalo dělat, vím, že se dá získat ten řemdich, ale to pak by člověk musel přehazovat s imunitou na ohnivý štít.

Nebo ještě by se dalo místo těch use-less Lesních trollů za věrnost pro druhou větev vymyslet něco užitečnějšího xD
Post Reply