Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by nezmar »

Aby "vetvy" boli kompletne tak budem pridavat par zmien a to:

* pribudnu namiesto lucisnikov -> elfsti kopijnici -> elfsky jazdci
* namiesto wurmov bude mozne postavit inu budovu (to este rozmyslam aku)

obrov bude mozne vylepsit na obrov s kijmi (alebo nieco podobne) a s tym, ze k obrom pribudne bonus: "jenom obrove dokazi chovat obrovske povouky, ostatni vzdycky sezerou" -> cize ked budu postaveny obri tak sa namiesto pavukov budu rekrutovat giganticky pavuci (s lepsimi statmi) :-)

a rozmyslam, ci bonus Obr na Wurmovi nebude dostupny jedine v pripade ked budu postavene wurmie nory a budka pre obrov (ale to je zatial iba myslienka)

Kludne to mozete rozviest ...
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ripperman »

Jestli to chapu dobre, tak udoli obru v druhé větvi přemění pavouky na obří pavouky a ještě chodí kopiníci na pavoukách. Čili pro druhou větev je v podstatě nezbytnost.

A v první větvi v údolí obrů nacházejí druidové runy.
A velká louka dělá maximálně to, že zvedá rekrut druidů, kteří si stejně každý časem natočí na požadované množství, protože druidy nikdo jako štíty nepoužívá.

Nemohli by druidové nacházet runy na louce ? :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by nezmar »

Myslim ze po novom kazdy pouziva druidov ako stit (resp. Veledruidov) cize mne to pride dostatocne ;-)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Kouji »

Dralgara teď hraju každý věk a mám druidy + louku a nemůžu říct, že bych potřeboval více runy života, než rekrut druidů. S dostatečným počtem veledruidů dokážeš vyštítovat opravdu hodně, a když máš pak určité množství bizonů, tak dáváš posvátný chrám a run života máš opravdu dostatek. Nikdo je nepoužívá jako štít? Teď ti položím otázku: dávat Ghottana pokaždé za cenu 1k starodávných Entů (zadarmo) nebo za cenu 1-2 Wurmů (2-4M +20-40run života).
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by John-ka »

Tak v momentě, kdy budeš mít dost veledruidů na vyštítování ghotana, tak se dá dávat už s polovinou dalších bohů celkem v pohodě...
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ripperman »

Kouji wrote: Nikdo je nepoužívá jako štít? Teď ti položím otázku: dávat Ghottana pokaždé za cenu 1k starodávných Entů (zadarmo)
.
Myslel jsem tím to, že druidové nejsou štít = nechcípají = i s rekrutem 5 druidů za kolo si jich natočíš požadované množství.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Kouji »

John-ka: Za Vulkána to dáváš stejně, Ghoro se mi na něj neosvědčil lépe, DCCD nesnáším a za Dhara to dáváš o něco málo později. Navíc se mi pokaždé povedlo získat prapor starého druidského cechu, takže to je taky dosti pomocné.
Ripperman: Když to rekrutuju po 20, tak Ghottana dávám jako několik dalších bohů, ale po 5 bych to dával asi dřív už i s Ethrem.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by VPx »

Nezmarku jedna mala chybicka ked som si za 100 run zeme prestaval chysu druidu na chram druidu tak ostala hlaska o vybaveni pre Elfí Stromovu Vesnici


Z Chrámu Druidů přichází 26 x Veledruid
Chýše Druidů poskytli 6 vybavení budově 2hého stupně
Dostalo se nám požehnání našeho boha. K naši armádě se připojil 1 x Lesní troll


Druhy riadok .. chyse uz neexistuje ...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by nezmar »

VPx wrote:Nezmarku jedna mala chybicka ked som si za 100 run zeme prestaval chysu druidu na chram druidu tak ostala hlaska o vybaveni pre Elfí Stromovu Vesnici


Z Chrámu Druidů přichází 26 x Veledruid
Chýše Druidů poskytli 6 vybavení budově 2hého stupně
Dostalo se nám požehnání našeho boha. K naši armádě se připojil 1 x Lesní troll


Druhy riadok .. chyse uz neexistuje ...
dalsom update bude opravene :)
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Ladenie bohov - Dralgar Imagar

Post by Ingr.T »

Hraji za Dralaga ve stylu elf kopinik/pavouci/obr/jednorozci. A zjistil jsem jeden menší problém, a to že ve světe Hell (démoni) tato kombinace naprosto nestíhá. Je tu problém s verbováním 5/2/1/1. Démoni si obnovují armádu v rychlosti cca 10-20 kol. Proto mě napadlo, co udělat upgrade pavouků a to ve stylu zaplať runy života a zvedne se ti rekrut. 50ž → Pastviny (obřích) pavouků → 4-6 verb; 100ž → Zahrada (obřích) pavouků → 6-10 verb. (Osobně by se mi zdál verb 2/4/8 asi ideální)

Sebevražedý jednorožec, tak mě napadlo že jednorožec je strašně silná jednotka, proto by se mu před bojem mělo dát navolit, jestli bude léčit nebo bojovat. ("Sice hořící jednorožec může být hezká podívaná, ale přesto raději aby vzkřísil padlou jednotku" :lol: )
Post Reply