predmety - dharova kamenna standarta

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

predmety - dharova kamenna standarta

Post by Raeleg »

Dhar je teď až moc silný. Rozhodně bych uvítal zvýšení hodnoty u golemů nebo snížení jejich obrany.

Také se docela skeptický dívám na novou Dharovu kamennou standartu. Byla už jedením z nejlepších itemů ve hře a teď dostala ještě boost.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Ladenie bohov - Dhar

Post by Kouji »

Dharova standarta má podstatu v tom, že musí být lepší než tvrzené pláty.... Je v plánu dodělat i zbraně na útok, které vyváží zvýšení plátů. Jinak u topazů spíše snížit obranu než hodnotu.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by Raeleg »

Proč standarta musí být lepší jak nejlepší pláty? Ty itemy by na sobě měly být nezávislé. To že jedny pláty jsou teď lepší (a o dost vzácnější) podle mě automaticky nemá vést k tomu, že už tak dost silný item se stane o tolik silnější. Víceméně mi to až tak nevadí ale potom by bylo super udělat i ostatní prapory takhle užitečné. Viz propory od Crinis a Vulkána, ty jsou oproti tomu Dharovemu dost slabé (v užitečnosti). :-)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by Kouji »

Každý prapor prošel rekonstrukcí a Dharova standarta není nejsilnější, jen na Dharových jednotkách, protože každý prapor má bonus pro svoji víru. Pokud chceš silnější prapory pro ostatní bohy, tak něco vymysli. Brečet, že je tady něco špatně umí každý. Říct, co je špatně a přijít s nápadem jak to spravit, tak by to mělo chodit. Konec konců i v některých pracích to takhle chtějí.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by John-ka »

Tak ta standarta byla tak hezky vyladěná, že to vycházelo na démony a tak. Takhle je standarta už tuze dobrá, to souhlasím s Raelegem. A zvýšit bonusy u ostatních itemů tomu nepomůže. I když ty ostatní bonusy jsou takhle fajn a dávaj smysl...
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Ladenie bohov - Dhar

Post by Raeleg »

Kouji wrote:Každý prapor prošel rekonstrukcí a Dharova standarta není nejsilnější, jen na Dharových jednotkách, protože každý prapor má bonus pro svoji víru. Pokud chceš silnější prapory pro ostatní bohy, tak něco vymysli. Brečet, že je tady něco špatně umí každý. Říct, co je špatně a přijít s nápadem jak to spravit, tak by to mělo chodit. Konec konců i v některých pracích to takhle chtějí.
Nezmar po nás chtěl, aby jsme nějak reagovali na jeho změny a to také dělám. Považuji to přespříliš silné zesílení s porovnáním s ostatními prapory, toť vše. Více méně si myslím, že Dredův a Dharův prapor tento boost potřebovali nejméně ze všech praporů a pokud došlo k jejich zesílení, tak by ostatní prapory měli dostat adekvátní zesílení. Samozřejmě se bavím v rámci užitečnosti, takže pokud by Vulkánův prapor dával např. i +5 ohnivý štít při věrnosti, tak by to nějak dramaticky neovlivnilo průběh bitvy. Bylo by super, kdyby Vulkánův prapor za věrnost třeba zvýšil ohnivý štít procentuálně.

I když mám tendence se účastnit LOI více jako obyčejný hráč, tak stále jsem spíše tím hráčem. LOI prostě není moje práce ale zábava. V neposlední řadě si nemůžu odpustit zmínit, že ten tvůj neopodstatněný nepřátelský tón je mi docela nepříjemný. ;)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by nezmar »

OKi

takze zjavne sa Vam zda, ze dharova kamenna standarta je prilis uzasna.

Ako by ste ju teda zmenili? Spat na povodne hodnoty, alebo mate daku inu predstavu?

Mne naopak prisla prilis slaba nato, ze to ma byt nieco uzasne, co posvacuje boha a ukazuje vsetkym ku komu patrite. Malo to byt nieco viac nez obycajne platy, ktore dokaze vyrobit kazdy kovar (ktory ma nato suroviny). Ale pokial je az moc silny tak sa kludne moze zmenit a oslabit :)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by John-ka »

Když oni jsou moc silný teď i ty pláty... Já toho od těch úprav moc nenahrál, ale ale ten rozdíl mezi nejlepšíma se mi zdá dost velký. A ta standarta je fakt extrém. Ono je goblinovi pak úplně k prdu, když má na všem ty voje vlajky (stejně jako ostaním bohům), když potkaj dhara nebo něco s těma trvzenýma plátama. Osobně si myslím, že když předělávat vybavení, tak zužitečnit ty věci pro unikátky, kde použitelné jsou teď tak dvě.

Jinak dhar nějaké úpravy podle mě netřeba (byť občas by se hodilo zvednout nějak rekrut bahna).
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by Raeleg »

nezmar wrote:OKi

takze zjavne sa Vam zda, ze dharova kamenna standarta je prilis uzasna.

Ako by ste ju teda zmenili? Spat na povodne hodnoty, alebo mate daku inu predstavu?

Mne naopak prisla prilis slaba nato, ze to ma byt nieco uzasne, co posvacuje boha a ukazuje vsetkym ku komu patrite. Malo to byt nieco viac nez obycajne platy, ktore dokaze vyrobit kazdy kovar (ktory ma nato suroviny). Ale pokial je az moc silny tak sa kludne moze zmenit a oslabit :)
Určitě je dobré, že se tu nějaké věci mění, jen se to musí všechno potom synchronizovat se vším.

Záleží to Nezmare hlavně na tobě. Já bych tu Dharovu standartu posunul někde někam mezi 10-12 obrany. Myslím si, že to už potom nebude až tak hrozné. Navíc ohledně těch obyčejných plátu, které dávají +9 obrany, tak ty jsou zatraceně více vzácné oproti té standartě.

Ohledně těch ostatních praporů tak:

Dreadd – asi bych trochu snížil ten bonus

Vulkán - dal bych bonus za věrnost v procentech, protože vulkán používá jednotky se silným ohnivým štítem v nižších počtech.

Aether - tu si nejsem vůbec jistý, ten bonus do iniciativy se hodí a docela i sedí. Asi jediná pořádná alternativa, která mě napadla, byla, že by prapor za věrnost zvyšoval útok a dmg na jednotky s nízkou iniciativou. Jednalo by se o takovou popravu paralyzovaných jednotek. Minule jsem tady zmiňoval něco podobného s katapulty tak by se to vzalo při jednom. (tuto schopnost bych dal popřípadě i Ledovým válečníkům, stále jsou totiž dost slabí)

Crinis - (prapor světla) - asi nejlepší by byl bonus do útoku (to by jí hodně pomohlo) nebo ještě posílení magie světla.

(zdá se mi to nebo zmizela 1. strana této diskuze?) :-D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Ladenie bohov - Dhar

Post by nezmar »

Nezmizla, iba som to rozdelil do dvoch prispevkov, pretoze toto uz so samotnym Dharom nesvisi

Ja som vdacny za kazdy navrh a postreh, pretoze len na zaklade toho viem, ze to nerobǐ pre seba ale aj pre niekoho ineho :-D
Post Reply