LoI mistrovství

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
linux
Posts: 26
Joined: Sat 12. Apr 2014 10:16:31

LoI mistrovství

Post by linux »

zdravím, což takhle udělat mistrovství v LoI ? :)
nebylo by to šložité - udělal by se svět kde by každý klan měl dejme tomu 3000 tahů a žádný další už by nepřibývaly
na začátku by každý účet měl 10 vesnic a 1 osadu a odpovídají věhlas a předzvěst ať lehce ztratí vliv random, který hlavně na začátku znamená hodně
na tržišti by byly nekonečné zásoby předmětů za předem dané ceny takže by si podle své finanční situace každý mohl nakoupit vybavení jaké by chtěl
no a pak by se udělal klasický vyřazovací pavouk kde by proti sobě byly stavěny jednotlivé klany ovšem s tím, že ztráty ze soubojů by se mazaly - člověk by měl pořád stejnou armádu
a s každým dalším kolem by se přidalo dejme tomu 500 tahů, které by zbývající hráči mohli odehrát - takhle by vítěz musel mít skutečně silný účet po delší období a zabránili bychom tím absolutnímu vítězství bohů co jsem třeba nejsilnější jen na začátku :)
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: LoI mistrovství

Post by Vocas »

To se mi dost líbí. :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: LoI mistrovství

Post by Kouji »

Aneb nechme vyhrát Ghora? za 3k tahů je drtivá většina jako Ether, Dhar, Dralgar a celkem i Dreadd hodně slabí oproti pozdější hře. Když to takhle dát, tak by musely být daleko zvýšené rekruty atd... nebo to dát na více tahů.
linux
Posts: 26
Joined: Sat 12. Apr 2014 10:16:31

Re: LoI mistrovství

Post by linux »

čísla jsem si tahal z paty, ale 3000 tahů už je dost na to aby ghoro spadnul z lopaty ... už jen třeba takový mix DCCD by ho s přehledem sundal, stačí teď sledovat Heaven a myslím, že na 3000 tahů už nebude hlavní hvězdou ghoro
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: LoI mistrovství

Post by John-ka »

na dccd bych moc nespoléhal, exterminátoři wurmy sundaj hned... Já jsem pro to zkusit. Každá novinka bude fajn. I to Elricovo Loi mini mě bavilo.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
linux
Posts: 26
Joined: Sat 12. Apr 2014 10:16:31

Re: LoI mistrovství

Post by linux »

jinak viz Heaven ... 2000 tahů a goblini spadli z lopaty, s vulkánem a 12 flemíkama není problém je *** a uštítovat to 50k vesničany ...

edit by nezmar: pozor nato ako sa vyjadrujeme. Nerad by som zacal davat BANany
Post Reply