Katapulty

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Katapulty

Post by Raeleg »

John-ka wrote:Ono kdyz je tech jednotek hodne, tak ten katapult proste streli do davu a neco trefi.
Jasně, to je podle mě v pořádku. V tomto ohledu by katapulty zůstaly stejné. Jde mi o hradby a málo pohyblivé cíle.


Kouji wrote:Pak máš ale i jednotky, kterým se sníží iniciativa na 0 pomocí magie.
Ano, tak jsem to také zamýšlel. Proto jsem navrhoval bonus do útoku a ne slayer. Daleko lépe se trefuje do paralyzovaných jednotek a to ať už strachem, nebo zmražením.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Katapulty

Post by nezmar »

oki, takze si davam do poznamok, ze katapulty ziskaju dalsiu schopnost (chce to nazov a aby sa nebil s tym co uz je - napr. obliehanie), ktora prida bonus do utoku 100% proti jednotkam, ktore maju 0 iniciativu

ano, nebude to iba proti hradbam, ale aj proti jednotkam. Spravne podotknute, ze ked je taka banda 10tisic vesnicanov zmrazena na jednom mieste tak sa podstatne jednoduchsie obstreluje.

ALE pri jednotkach s naozaj obrovskou obranov -> tam sa jednoducho aj ten kamen odrazi. Ked uz to nedokaze prerazit wurm tak preco by mal daky katapult? :D
Post Reply