Nový "bůh"

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Nový "bůh"

Post by Kouji »

Dostal jsem takový nápad na nového "boha" , nevím jak to v podstatě nazvat :) . Zde jsem vypracoval takový můj návrh a byl bych rád, kdybyste dodali své názory, vychytávky, rady nebo cokoliv, aby jsme vychytali mouchy a Nezmar to mohl ideálně pouze naprogramovat. Dal jsem tam i takové dodatky se starcem, buďto se to může dát i do hry nebo se z toho pak vypracuje příběh (ten bych kdyžtak dodělal později). Celkem jsem se to snažil zpracovat tak, aby to dokázali lidé a nemuseli se spoléhat na dodávání od bohů.

Stařec přišel do tvého panství a říká „ Existuje možnost, jak přežít v tomto světě bez bohů, dokonce jim konkurovat. Mohu ti vše říct, jen se musíš zřeknout bohů.“
Zřeknout se bohů | Odmítnou jeho nabídku
Zřeknout se bohů: Stařec se usmál a řekl: „Dobře tedy, zde máš plány na první budovu. Další plány ti přinesu, až uznám, že jsi připraven.“ Stařec poté opouští tvé panství.
Odmítnout jeho nabídku: Nařídíš strážím, aby starce chytili a setnuli mu hlavu za jeho opovážlivost. Stařec si něco zamumlal a zmizel. Zvažuješ, zda-li to bylo správné rozhodnutí.
Postavit Střelnici POSTAVIT (cena 2000 zlatých)
Požadavky na příchod starce: 4 věhlasu.
První budova: Střelnice
Na jednu jednotku je potřeba:5vybavení
1 vybavení stojí:30zl
Rekrut:5 (po postavení každé další budovy +5=všechny budovy 20)
Jednotka: Střelec s kuší
Damage:9
Útok:12
Obrana:4
Životů:8
Druh útoku:2
Iniciativa:8
Hodnota:45
Schopnosti:Žádné

Stařec přijel do tvého panství na svém voze, který táhne něco, co jsi nikdy předtím neviděl. Stařec tě zavolá k vozu a odkryje plachtu. Vidíš několik asi 40kg bestií. Stařec ti dá plány a řekne „Vše je vysvětleno v plánech.“ Stařec ve spěchu opouští tvé panství.
Postavit Cvičiště POSTAVIT (cena 80 000 zlatých)
Požadavky na příchod starce: 40 000 hodnota armády.
Druhá budova: Cvičiště
Jednotka: Váleční psi
Na jednu jednotku je potřeba: 2vybavení
1 vybavení stojí: 1500zl
Rekrut: 4(po překročení hranice např. 100 by se zvýšil rekrut na 2x) nebo (1+ x% z počtu jednotek)
Damage: 12
Útok: 6
Obrana:4
Životů:75
Druh útoku:1
Iniciativa:6
Hodnota:300
Schopnosti: Dav

Stařec opět přišel do tvého panství. Nemůžeš se dočkat, s čím přijde tentokrát. Okamžitě odložíš všechny nepodstatné věci a jdeš ho uvítat. Uvítáš starce a ten říká „Vidím, že si vedeš skvěle a podle naší domluvy ti přináším další plány.“ Stařec poté opouští tvé panství.
Postavit Kasárny POSTAVIT (cena 700 000 zlatých)
Požadavky na příchod starce: 6 měst.
Třetí budova: Kasárny
Na jednu jednotku je potřeba: 5
1 vybavení stojí: 3000zl
Rekrut: 10
Jednotka: Kopiník
Damage: 40
Útok: 11
Obrana:16
Životů: 450
Druh útoku:1
Iniciativa:8
Hodnota: 300
Schopnosti: Žádné

Stařec přišel do tvého panství a řekl „Konečně nastal čas, zde máš plány, ale tentokrát to nebude tak lehké, učenci se budou muset vydat do hor na sever, mnohé z nich zabijí hory, další zase příšery co zde žijí, avšak pokud se dostanou až na samotný vrchol, narazí na hnízdo hipogryfů a budou doufat, že je ochočí.“ Stařec poté opouští tvé panství.
Postavit Akademii POSTAVIT (cena 2000 000zl a 10run nebes)
Požadavky na příchod starce: 14000 předzvěsti.
Čtvrtá budova: Akademie
Na jednu výpravu je potřeba: 1000vybavení
1 vybavení stojí: 1 člověk 1000 (pokud 0-3 hipogryfů z výpravy) 2000 (pokud 1-3)
Rekrut: 0-3 nebo 1-3
Jednotka: Jezdec na hipogryfu
Damage:3000
Útok:20
Obrana:6
Životů:1000
Druh útoku:4
Iniciativa:12
Hodnota:40000
Schopnosti: Multi útok

Bonusová jednotka
V akademii se vyrobila/y 1 x kamenná socha + 1 za každých 250vybavení v akademii
Damage:100
Útok:15
Obrana:20
Životů:300
Druh útoku:1
Iniciativa:5
Hodnota:400
Schopnosti: Imunita proti ohnivému štítu

Bonus:
Postavit kovárnu: 200 000 zlatých, 20 run ohně + nějaké pláty (nejspíš železné)
Jednotka: Obrněný kopiník
Damage: 40
Útok:11
Obrana:32
Životů: 650
Druh útoku:1
Iniciativa:4
Hodnota: 550
Schopnosti: Formace (jednotka před napadením vytvoří obrannou formaci a útočník se při napadení zraní za x poškození)
Ilja
Posts: 16
Joined: Sun 18. May 2014 17:32:31

Re: Nový "bůh"

Post by Ilja »

Tak potenciál má :) ;)
Zvláště se mi líbí schopnost formace ;)

Ale přijde mi, že než jako nová "frakce" tak by se raději hodil ke Crinis.
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Nový "bůh"

Post by Vocas »

Ilja to máš docela recht. :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Nový "bůh"

Post by Kouji »

U Crinis bych to osobně viděl minimálně trochu odlišně, i když by se taky dalo. Spíš jsem chtěl fakt něco, co nemá nic společného s bohy.
Post Reply